Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/51220
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorВойтушенко, Є. С.-
dc.date.accessioned2023-05-05T07:31:17Z-
dc.date.available2023-05-05T07:31:17Z-
dc.date.issued2014-
dc.identifier.citationВойтушенко, Є. С. Крайові задачі для диференціальних систем з прямокутними матрицями / Є. С. Войтушенко // Науковий вісник Ужгородського університету : серія : Математика і інформатика / редкол.: В.В.Маринець (гол. ред.), І.І.Король, М.Д.Бабич, О.Ф.Волошин та ін. – Ужгород : Видавництво УжНУ "Говерла", 2014. – Вип. 25 Ч. 2. – С. 5–17. – Бібліогр. : с. 17 (8 назв). – Рез. англ., укр.uk
dc.identifier.urihttps://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/51220-
dc.description.abstractWe consider the problem of existence and construction of solutions boundary value problems of the singular linear systems of differential equations with rectangular matrices. Using the theory of Fredholm boundary-value problem with application а method of pseudo-inverse matrixes the necessary аnd sufficient conditions of such solutions existence were found.uk
dc.description.abstractУ роботі досліджено крайову задачу для диференціальних систем з прямокутними матриця­ми. Використовуючи теорію нетерових крайових задач, знайдено необхідні й достатні умови існування розв'язків лінійних крайових задач та запропановано структуру розв'язків таких задач.uk
dc.language.isoukuk
dc.publisherУжНУ "Говерла"uk
dc.titleКрайові задачі для диференціальних систем з прямокутними матрицямиuk
dc.typeTextuk
dc.pubTypeСтаттяuk
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Математика і інформатика. Випуск 25 №2 – 2014

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
КРАЙОВІ ЗАДАЧІ.pdf11.47 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.