Browsing by Author Кочмарь, О.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Біологічна некректомія та вакуум-терапія ран в комплексному лікуванні трофічних виразок у хворих на хронічну венозну недостатність нижніх кінцівокРусин, В.І.; Корсак, В.В.; Чобей, С.М.; Носенко, О.А.; Калинич, С.С.; Кочмарь, О.М.
2016Біологічна некректомія та вакуум-терапія ран у комплексному лікуванні трофічних виразок у хворих на декомпенсовану хронічну венозну недостатність нижніх кінцівокРусин, В.І.; Корсак, В.В.; Головацький, А.С.; Носенко, О.А.; Калинич, С.С.; Кочмарь, О.М.
2016Результати діагностики та хірургічного лікування варикотромбофлебіту у хворих із хронічною венозною недостатністю в стадії декомпенсаціїРусин, В.І.; Корсак, В.В.; Русин, В.В.; Калинич, С.С.; Кочмарь, О.М.; Носенко, О.А.
2017Реологічні та імунологічні зміни і показники запалення та ендотеліальної дисфуції при декомпесованій хронічній венозній недостатностіРусин, В.І.; Корсак, В.В.; Русин, В.В.; Калинич, С.С.; Кочмарь, О.М.
2015Склеротерапія в лікуванні венозних трофічних виразокРусин, В.І.; Корсак, В.В.; Калинич, С.С.; Кочмарь, О.М.
2013Ультразвукова діагностика гострого варикотромбофлебітуРусин, В.І.; Корсак, В.В.; Болдіжар, П.О.; Ряшко, М.І.; Кочмарь, О.М.