Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10526
Title: ПОСТКОМУНІСТИЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
Other Titles: POST-COMMUNIST TRANSFORMATION THE LEGAL SYSTEM OF CZECH REPUBLIC
Authors: Корсак, Роман Володимирович
Keywords: Чеська Республіка, Україна, судова система ЧР, судова система України, судочинство, юрисдикція.
Issue Date: 2016
Citation: Тези до статті. Збірник наукових праць: Східноєвропейський історичний вісник. ПОСТКОМУНІСТИЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
Abstract: У статті розглядається посткомуністична трансформація правової системи Чеської Республіки. Автор розкриває позитивні і негативні тенденції цієї трансформації та можливостей використання чеського досвіду Ы для України. Дослідження теми стало можливим завдяки використанню загальнонаукових методів пізнання: аналізу, синтезу, системності, узагальнення, конкретності, історизму та діалектичного методу. У науковому доробку віддано перевагу історичним методам дослідження: історико-генетичному, історико-порівняльному, історико-синтетичному, історико-діахронному, емпіричному аналізу тощо.
Description: Бурхливі події рубежу 80-х – 90-х років ХХ століття в Європі спричинили значні переміни на континенті та в системі міжнародних відносин. Зовсім недавно політична карта нашого континенту значно відрізнялася від її нинішнього стану. Німеччина знову стала єдиною державою і економічною надпотугою Європи. А колишні Радянський Союз й інші держави соціалістичної системи не витримали випробовування часом. На карті світу з'явилися нові країни, зокрема, п'ятнадцять суверенних держав на пострадянських теренах і в їх числі незалежна Україна, а також із Чехословаччини утворилася Чехія та Словаччина. Ці зміни справили суттєвий вплив на діяльність не лише європейських країн, а й переважної більшості держав світу.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10526
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ПРАВОВА СИСТЕМА ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ.doc90 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.