Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14196
Title: Комунікації та соціальна мобілізація в інтересах здоров’я населення в рамках системи громадського здоров’я
Authors: Слабкий, Геннадій Олексійович
Шафранський, Віктор Вікторович
Миронюк, Іван Святославович
Кручаниця, Василь Васильович
Keywords: громадське здоров'я, комунікації, соціальна мобілізація
Issue Date: 2016
Publisher: ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України»
Citation: Комунікації та соціальна мобілізація в інтересах здоров’я населення в рамках системи громадського здоров’я : метод. рекомендації / уклад. : Г. О. Слабкий, В. В.Шафранський, І. С. Миронюк, В. В. Кручаниця. – Київ : МОЗ України, 2016. – 20 с.
Abstract: ВООЗ визначив інформаційно-роз’яснювальну діяльність, комунікації та соціальну мобілізацію в інтересах здоров’я населення як оду із основних оперативних функцій громадського здоров’я . При цьому ВООЗ відмічає, що комунікація у сфері охорони здоров’я спрямована на підвищення медико-санітарної грамотності та поліпшення здоров’я окремих громадян і населення загалом. Вона є мистецтвом і технікою інформування, здійснення впливу і формування мотивації індивідів, аудиторій, організацій щодо важливих питань і детермінант здоров’я. комунікація також покликана розширювати можливості для доступу, розуміння і використання інформації з метою зниження ризику виникнення і профілактики хворою, зміцнення здоров’я, орієнтування в послугах охорони здоров’я та користування ними, просування заходів політики у сфері охорони здоров’я та підвищення добробуту, якості життя та покращення здоров’я людей всередині спільноти.
Description: Затверджено на засіданні Вченої ради ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України». Протокол від 22 грудня 2016 р. №13
Type: Text
Publication type: Методичні рекомендації
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14196
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри громадського здоров’я
Наукові публікації кафедри наук про здоров’яItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.