Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16492
Title: Застосування моделі поліпшення якості надання послуг у закладах охорони здоров’я (на прикладі поліпшення континууму послуг для ВІЛ-інфікованих дорослих та підлітків)
Authors: Миронюк, Іван Святославович
Новічкова, Олена Миколаївна
Keywords: Модель поліпшення якості, заклад охорони здоров'я, цикл Демінга
Issue Date: 2017
Publisher: Проект USAID RESPOND
Citation: Застосування моделі поліпшення якості надання послуг у закладах охорони здоров’я (на прикладі поліпшення континууму послуг для ВІЛ-інфікованих дорослих та підлітків): навчальний посібник / Миронюк І. С., Новічкова О. М.. — К. : Друкарський двір Олега Федорова, 2017. — 156 с.
Abstract: Основним інструментом впровадження змін з метою поліпшення якості надання послуг закладами охорони здоров’я всіх рівнів медичної допомоги є застосування моделі поліпшення якості, яка передбачає комплексний, інтегрований та динамічний підхід до покращення результатів роботи системи загалом, постійну модифікацію та вдосконалення цієї системи. Модель поліпшення якості є універсальною та особливо актуальною в період реформування системи охорони здоров’я, підвищення вимог до акредитації та сертифікації закладів охорони здоров’я і формування системи захисту прав пацієнтів. Навчальний посібник розроблено для навчання на циклі тематичного удосконалення з застосування моделі поліпшення якості керівників закладів охорони здоров’я, їх заступників та фахівців, відповідальних за забезпечення управління якістю медичної допомоги в закладі охорони здоров’я та його структурних підрозділах.
Type: Text
Publication type: Книга, підручник
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16492
ISBN: 978-617-7380-74-9
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’я

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Методичка Модель поліпшення якості 2017.pdf17.92 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.