Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16660
Title: Дослідження розв'язків інтегральних крайових задач
Authors: Варга, Яна Володимирівна
Issue Date: 2015
Publisher: Видавництво УжНУ "Говерла"
Citation: Дослідження розв’язків інтегральних крайових задач [Текст] / Я. В. Варга // Науковий вісник Ужгородського університету : серія : Математика і інформатика / редкол.: В.В.Маринець (гол. ред.), І.І.Король, М.Д.Бабич, О.Ф.Волошин та ін. – Ужгород : Видавництво УжНУ "Говерла", 2015. – Вип. 1 (26). – С. 23–34. – Бібліогр. : с. 34 (8 назв). – Рез. англ., укр.
Abstract: Застосовано новий підхід для дослідження існування та побудови наближених розв'язків нелінійних систем звичайних диференціальних рівнянь, підпорядкованих нелінійним інтегральним крайовим умовам, які залежні від похідної. Доцільність запропонованої техніки показано на прикладі нелінійної інтегральної крайової задачі з двома розв'язками.
We give a new approach for the investigation of existence and construction of an approximate solutions of nonlinear non-autonomous systems of ordinary differential equations under nonlinear integral boundary conditions depending on the derivative. The constructivity of a suggested technique is shown on the example of non-linear integral boundary value problem with two solutions.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16660
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Математика і інформатика. Випуск №1 (26) - 2015

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
дослідження розвязків інтегральних.pdf354.16 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.