Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16676
Title: Про наближене знаходження фундаментального розв'язку одного регулярного за Г. Є. Шиловим рівняння
Authors: Петенько, В. О.
Issue Date: 2015
Publisher: Видавництво УжНУ "Говерла"
Citation: Про наближене знаходження фундаментального розв’язку одного регулярного за Г. Є. Шиловим рівняння [Текст] / В. О. Петенько // Науковий вісник Ужгородського університету : серія : Математика і інформатика / редкол.: В.В.Маринець (гол. ред.), І.І.Король, М.Д.Бабич, О.Ф.Волошин та ін. – Ужгород : Видавництво УжНУ "Говерла", 2015. – Вип. 1 (26). – С. 92–98. – Бібліогр. : с. 98 (6 назв). – Рез. англ., укр.
Abstract: В роботі запропонована ідея заміни неявної різницевої схеми на еволюційну і побудований алгоритм числового розв'язання задачі.
The idea of equivalent changing the implicit different scheme to evolutionary is proposed and the algorithm of numerical solving of the problem is constructed in this work.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16676
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Математика і інформатика. Випуск №1 (26) - 2015

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
про наближене знаходження.pdf297.34 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.