Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20046
Title: Освітня мережа сприяння сталому місцевому розвитку: унікальний досвід дієвого мережевого партнерства ВНЗ України
Authors: Мелеганич, Ганна Ігорівна
Усик, Віра Іванівна
Бардіна, Т. О.
Шершньова, О. В.
Урбан, О. А.
Ткаченко, Ю. В.
Стратічук, Н. В.
Сила, Т. І.
Семененко, І. М.
Петрушенко, Ю. М.
Мозолевич, Г. Я.
Махначова, Н. М.
Луцишин, Г. І.
Левицька, Н. С.
Курган- Баковеєва, Я. М.
Костюченко, Н. М.
Василенко, І. А.
Бібік, Н. В.
Березіна, О. Ю.
Данько, Ю. В.
Keywords: сталий розвиток, місцева громада, університетська мережа, співпраця.
Issue Date: 2018
Publisher: Кам’янець- Подільський : Аксіома
Citation: Освітня мережа сприяння сталому місцевому розвитку: унікальний досвід дієвого ме- режевого партнерства ВНЗ України / за заг. ред. В. І. Усик, Г. І. Мелеганич. – Кам’янець- Подільський : Аксіома, 2018. – 76 с.
Abstract: Це видання містить інформацію про вищі навчальні заклади України, які упродовж 2011–2017 років за ініціативи спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» створили унікальну мережу партнерських ВНЗ. Освітня мережа допомагала Проекту в реалізації певних цілей і завдань у громадах України, підвищувала знання та компетенції студентів різних спеціальностей і водночас створювала унікальні власні продукти для студентського й академічного середовища. Найцікавішими щорічними заходами стали студентські дебати та літні школи зі сталого розвитку, а також конкурси наукових робіт і проектів на зазначену тематику. Найкращим результатом роботи стало, крім десятків проведених спільних заходів, здобуття успіхів окремими викладачами та студентами, історії яких наведено у виданні.
Description: Це видання містить інформацію про вищі навчальні заклади України, які упродовж 2011–2017 років за ініціативи спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» створили унікальну мережу партнерських ВНЗ. Освітня мережа допомагала Проекту в реалізації певних цілей і завдань у громадах України, підвищувала знання та компетенції студентів різних спеціальностей і водночас створювала унікальні власні продукти для студентського й академічного середовища. Найцікавішими щорічними заходами стали студентські дебати та літні школи зі сталого розвитку, а також конкурси наукових робіт і проектів на зазначену тематику. Найкращим результатом роботи стало, крім десятків проведених спільних заходів, здобуття успіхів окремими викладачами та студентами, історії яких наведено у виданні.
Type: Text
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20046
ISBN: 978-966-496-441-5
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
book_osvitnja merezha..pdf51.86 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.