Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20243
Название: Право адвоката одержувати письмові висновки фахівців, експертів з питань, що потребують спеціальних знань в якості одного з основних його професійних прав
Авторы: Заборовський, Віктор Вікторович
Бисага, Юрій Михайлович
Ключевые слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; професійна правнича допомога; професійні права адвоката; право на залучення експерта та спеціаліста.
Дата публикации: 2017
Издательство: Ужгородський національний університет
Библиографическое описание: Заборовський В.В., Бисага Ю.М. Право адвоката одержувати письмові висновки фахівців, експертів з питань, що потребують спеціальних знань в якості одного з основних його професійних прав. Порівняльно-аналітичне право. 2017. № 2. С. 237-240. URL: http://pap.in.ua/2_2017/66.pdf (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Краткий осмотр (реферат): У статті досліджується правова природа права адвоката залучати експертів та спеціалістів в якості одного із основних його професійних прав, що спрямоване на формування належної та допустимої доказової бази. Робиться висновок, за яким право адвоката одержувати письмові висновки фахівців, експертів з питань, що потребують спеціальних знань суттєво розширює його можливості щодо отримання доказової інформації у даній сфері, а отже, спрямоване на формування для адвоката належних умов надання правової допомоги на професійній основі.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20243
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.