Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20247
Название: Порушення дисциплінарної справи як одна з основних стадій дисциплінарного провадження відносно адвоката
Авторы: Заборовський, Віктор Вікторович
Ключевые слова: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; адвокатська діяльність; дисциплінарна відповідальність адвоката; порушення дисциплінарної справи.
Дата публикации: 2017
Издательство: Ужгородський національний університет
Библиографическое описание: Заборовський В.В. Порушення дисциплінарної справи як одна з основних стадій дисциплінарного провадження відносно адвоката. Порівняльно-аналітичне право. 2017. № 4. С. 308-311. URL: http://pap.in.ua/4_2017/93.pdf (стаття, фахове видання, включена до міжнародних наукометричних баз).
Краткий осмотр (реферат): У статті автором розкривається сутність, а також нормативне регулювання стадії порушення дисциплінарної справи відносно адвоката. Обґрунтовується доцільність існування норм, за якими, по-перше, для вирішення питання про порушення дисциплінарної справи щодо адвоката необхідна більшість голосів саме від загального складу дисциплінарної палати, а не від осіб, які беруть участь у її засіданні, та, по-друге, оскарження адвокатом рішення про порушення дисциплінарної справи відносно нього, зупиняє його дію, а строк розгляду даної скарги не враховується до загального строку розгляду даної справи.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20247
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.