Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20349
Назва: Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Громадське здоров’я з основами епідеміології»
Автори: Миронюк, Іван Святославович
Брич, Валерія Володимирівна
Ключові слова: громадське здоров’я, епідеміологія, практичні заняття, методичні рекомендації
Дата публікації: 2018
Видавництво: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Бібліографічний опис: Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Громадське здоров’я з основами епідеміології» / Укладачі: Миронюк І.С., Брич В.В.. – Ужгород, 2018. – 60 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації з дисципліни «Громадське здоров’я з основами епідеміології» призначена для підготовки і проведення практичних занять у студентів магістратури спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». Навчально-методичне видання укладене у відповідності до навчальної та робочої програм з вказаної дисципліни, містить перелік необхідних знань та вмінь, теоретичних питань, тестових завдань та практичних задач за темами двох змістових модулів. Методичні рекомендації охоплюють усі теми та навчальний матеріал, передбачені робочою програмою дисципліни, дозволяють забезпечити високу якість підготовки студентів-магістрів до практичних занять, є основою для формування варіантів завдань для проведення модульних контрольних оцінювань з дисципліни «Громадське здоров’я з основами епідеміології».
Тип: Text
Тип публікації: Методичні рекомендації
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20349
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри наук про здоров’я

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
а5 ГЗ ПЗ методичка Ф.pdf574.35 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.