Науковий вісник УжНУ Серія: Медицина. Випуск 2 (56) - 2017 : [27] Collection home page

Logo

Browse
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 27
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Досвід впровадження дистанційного навчання на кафедрі акушерства і гінекології інституту післядипломної освітиПоліщук, І. П.
2017Порівняльна оцінка направленої тканинної регенерації в дентальній імплантації при використанні різних типів остеопластичнКостенко, Світлана Борисівна; Маруха, Роман Юрійович; Чобей, А. С.
2017Оптимальний варіант вибору фотосистеми для визначення естетичної картини в ортопедичній стомотологіїВовчок, Р. В.; Красіцький, І. Г.; Локота, М. Є.
2017Можливості використання клінічних симптомів ураження ротової порожнини та методів лабараторної діагностики зубів із метою встановлення факту наркотичної залежностіКостенко, Світлана Борисівна; Бунь, Юрій Миколайович; Форос, Анатолій Ілліч
2017Зміни структурної організації тканини і органів внаслідок ожирінняГарапко, Тетяна Василівна
2017Особливості надання стоматологвчної допомоги в Україні та в УгорщиніРогач, Іван Михайлович; Палко, Аліса Іванівна; Ремез, А.
2017Особливості виникнення пародонтиту у мешканців міста Ужгород віком від 18 до 24 років залежно від факторів ризикуФера, М. О.; Фера, Олександр Васильович; Костенко, Світлана Борисівна
2017Порівняльне дослідження ефективності червоного діодного випромінювання (630 -+ 10 HM) та антибіотикотерапії в лікуванні хронічних локалізованих пародонтитівПотапчук, Анатолій Мефодійович
2017Особливості перебігу клімактеричного періоду у жінок із супутньою патологією на фоні артеріальної гіпертензіїПавловська, М. О.
2017Оцінка антинатального стану плоду на тлі комплексної терапії хронічного помірного ідіопатичного маловоддя і багатоводдяМаляр, Василь Андрійович
2017Віддалені результати лікування тромбозів нижніх кінцівокПопович, Ярослав Михайлович
2017Цитокіновий статус у хворих на третинний перитонітМатвійчук, О. Б.
2017Діагностика і лікування ранніх гнійно-запальних пароколостомічних ускладненьКоваль, Галина Миколаївна; Лозинський, Ю. С.
2017Імуно-запальні та ендотеліальні особливості діабетичної нефропатії у осіб із цукровим діабетом 2-го типу та артеріальною гіпертензієюЧернацька, О. М.
2017Адипонектин і прозапальні цитокіни у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки в поєднанні з цукровим діабетом 2 типуПавловский, С. А.
2017Оздоровчі аспекти видимих і прихованих проявів та ефектів молитов і літургійЛазорик, Михайло Іванович
2017Особливості клінічного перебігу та функціональні зміни у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень у поєднанні з залізодефіцитними станамиЖованик, Н. В.
2017Деякі особливості анатомічної будови малих кутніх зубів нмжньощелепної зубної дугиТатарчук, Л. В.
2017Принципи методології формування юкстареакційного гомеостазу - основа керованого лікуванняТорохтін, О. М.
2017Диселементози як предмет вивчення біоелементології та донозологічні (преморбідні) стани організму людиниРостока, Лариса Михайлівна
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 27
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed