Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/30160
Название: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНИХ ГОТЕЛІВ НА ПРИКЛАДІ РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТТЯ
Другие названия: PROSPECTS FOR THE DEVELOPMENT OF ECOLOGICAL HOTELS IN THE EXAMPLE OF THE RAKHIV REGION OF TRANSCARPATHIA
Авторы: Корсак, Роман Володимирович
Ключевые слова: агросадиба, готельне господарство, Закарпаття, Рахівський район
Дата публикации: 2019
Издательство: Дрогобич: Видавничий дім "Гельветика"
Библиографическое описание: Корсак Р. В. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНИХ ГОТЕЛІВ НА ПРИКЛАДІ РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТТЯ Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького дер- жавного педагогічного університету імені Івана Франка / [редактори-упорядники М. Пантюк, А. Душний, І. Зимомря]. – Дрогобич: Видавничий дім "Гельветика", 2019. – Вип. 26. Том 1. – 4-8 с.
Краткий осмотр (реферат): Перспективи розвитку екологічних готелів як складника готельної інфра- структури туризму на Закарпатті є сприятливими з огляду на наявність значних ресурсів. Рахів- ський район славиться гостинністю, звичаями, фольклором та природою. Це спонукає до відвід- ування цього регіону не тільки вітчизняного, але й іноземного туриста.
Описание: Стаття присвячена дослідженню перспектив розвитку екологічних готелів на Закарпатті, зокрема у Ра- хівському районі Українських Карпат. Відзначено, що Рахівщина багата на історико-культурні та природні ресурси, які можуть з успіхом бути задіяні у готельній індустрії. Зазначені чинники інтенсивно сприяють розвитку екологічного туризму, який своєю чергою стимулюватиме розбудову екологічних готелів та агросадиб у досліджуваному нами районі. Нині спостерігається тенденція до скорочення чисельності працюючих у сільській місцевості. Відбувається переміщення найбільш активної частини населення у великі міста. Поширення екологічного готельного бізнесу буде стримувати молодь на місцях її проживання. У контексті зазначених питань є актуальною сучасна концепція розвитку екологічних готелів на Рахівщи- ні. Наукова стратегія розвитку екоготелів вимагає від місцевої влади чіткого планування на рівні зазначеного району. Для успішного розвитку еко-готельного бізнесу на Рахівщині необхідно підготувати стратегічний план розвитку екологічних готелів. Він має містити такі положення: визначати конкретні строки його реалізації, чітку стратегію щодо розбудови екологічних готелів у цьому районі Закарпаття, сформовану програму вимог щодо надання різних видів екологічних готельних послуг, розроблену програму просування зазначеного готельного продукту як на національному, так і на міжнародному туристичному ринках. Успіх роботи екологічних готелів насамперед залежить від кваліфікаційного рівня професійних кадрів. Для розв’язання наукових завдань, що стосуються аналізу розвитку екологічних готельних господарств на Закарпатті, застосовано загальнонаукові методи, зокрема: логічний та аналітичний, метод узагальнення, метод систематизації та класифікації, метод дедукції та індукції, метод синтезу й аналізу, метод порівняння тощо.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/30160
ISSN: ISSN 2308-4855 (Print)
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
АПГПН 26_2019_Ф_А4_Том 1.pdf1.93 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.