Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6398
Title: Про один підхід дослідження розв’язків нелінійних крайових задачз інтегральними крайовими умовами
Authors: Маринець, Катерина Василівна
Варга, Яна Володимирівна
Keywords: диференціальні рівняння, крайова задача, інтегральні крайові умови
Issue Date: 2013
Citation: Маринець К. В. Про один підхід дослідження розв’язків нелінійних крайових задачз інтегральними крайовими умовами / К. В. Маринець, Я. В. Варга // Наук. вісн. Ужгор. універ.: Математика і інформатика. — Вип. 24, №. 1. — 2013. — С. 101–115.
Abstract: Отримано результати щодо дослідження нелінійних систем диференціальних рівнянь, підпорядкованих інтегральним крайовим умовам. Показано ефективність зведення вихідної задачі до параметризованої крайової задачі з лінійними двоточковими розділеними умовами. Для дослідження розв'язків останньої обгрунтовано відповідну чисельно-аналітичну схему.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6398
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ВісникУжНУ-2013.pdf3.01 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.