Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/7153
Title: Соціальні права в Україні
Other Titles: Social rights in Ukraine
Authors: Турута, О.В.
Keywords: права людини, соціальні права, соціальне забезпечення, друге покоління прав людини, соціальна політика держави
Issue Date: 2014
Publisher: Видавничий дім «Гельветика»
Citation: Терела, Г. В. Система принципів нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю / Г. В. Терела // Науковий вісник Ужгородського національного університету : Серія: Право / редкол. Ю.М. Бисага, Д.М. Белов, С.Б. Булеца та ін.. – Ужгород: Видавничий дім «Гельветика», 2014. – Вип. 24. Т. 1. – С. 108–111. – Бібліогр.: с. 111 (13 назв).
Series/Report no.: Право;
Abstract: В статті визначається місце соціальних прав в системі прав і свобод людини. В роботі аналізуються сучасні процеси, що відбуваються у сфері реалізації соціальних прав в Україні. Розкриваються причини декларативного характеру соціальних прав. Формулюється висновок щодо ступеню реальності даної групи прав в сучасній Українській державі.
В статті визначається місце соціальних прав в системі прав і свобод людини. В роботі аналізуються сучасні процеси, що відбуваються у сфері реалізації соціальних прав в Україні. Розкриваються причини декларативного характеру соціальних прав. Формулюється висновок щодо ступеню реальності даної групи прав в сучасній Українській державі.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/7153
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Право Випуск 24 Том 1 - 2014

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Турута О.В. Соціальні права людини в Україні..pdf303.82 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.