Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9563
Title: Особливості обліку витрат та доходів перевезень на залізничному транспорті (методика і організація)
Other Titles: Features of accounting of costs and revenues for railway transport (methodology and organization)
Authors: Даньків, Йосип Якимович
Лучко, Михайло Романович
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Keywords: Бухгалтерський облік: залізничний транспорт, Витрати, доходи, облік перевезень, фінансові результати, експлуатаційні витрати, залізничний транспорт, залізничні штрафи, номенклатура витрат залізничних доріг.
Issue Date: 26-Apr-2007
Publisher: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Citation: Даньків Й.Я. Особливості обліку витрат та доходів перевезень на залізничному транспорті (методика і організація) / Й.Я. Даньків, М.Я. Остап’юк, М.Р. Лучко // Науковий вісник Ужгородського університету. - Серія: Економіка. Випуск 21. - Ужгород, 2007. - С.209-213. ISSN: 0869-0782.
Abstract: В статті її автори підкреслюють, що економіка залізничного транспорту вивчає основні принципи, функції, організацію управління, зокрема бухгалтерського обліку перевезень, експлуатаційної роботи і капітальних вкладень, праці та заробітної плати, витрат, доходів, фінансових результатів. Особливе місце в обліку залізничних перевезень належить обліку витрат, обґрунтуванню науково-економічних тарифів на перевезення вантажів та пасажирів. Запропоновано зміни та доповнення до існуючої методики обліку витрат та доходів перевезень на залізничному транспорті.
Description: Досліджено місце в обліку залізничних перевезень належить обліку витрат, обґрунтуванню ню науково-економічних тарифів на перевезення вантажів та пасажирів. Запропоновані зміни та доповнення до існуючої методики обліку витрат та доходів перевезень на залізничному транспорті.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9563
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.