Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/13581
Title: Правовий статус особи, яка надає правову допомогу, в цивільному судочинстві України
Authors: Заборовський, Віктор Вікторович
Keywords: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, адвокат; адвокатська діяльність; особа, яка, надає правову допомогу; цивільне судочинство; витрати на правову допомогу.
Issue Date: 2016
Publisher: Ужгородський національний університет
Citation: Заборовський В.В. Правовий статус особи, яка надає правову допомогу, в цивільному судочинстві України / В.В. Заборовський // Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Право. – 2016. – Вип. 41. – Т. 2. – С. 183-187.
Abstract: У статті автором досліджується правовий статус адвоката в якості особи, яка надає правову допомогу в цивільному судочинстві. Робиться висновок про доцільність існування такого іншого учасника цивільного провадження. Вказується на необхідність закріплення чіткого порядку посвідчення повноважень особи, яка надає правову допомогу та розширення кола його повноважень, з метою перетворення такої особи на активного учасника цивільного судочинства. Робиться висновок про те, що адвокат займаючи процесуальне становище особи, яка надає правову допомогу набуває статусу власне адвоката, а не представника чи захисника (подібно до статусу адвоката свідка).
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/13581
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.