Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/17827
Title: Благодійна підтримка освіти духовенством у Закарпатті (кінець XVIII - початок XX століття)
Other Titles: Transcarpathian clergy's charitable support of education (the end of XVIII - the beginning of XX centuries)
Authors: Розлуцька, Галина Миколаївна
Keywords: Благодійна діяльність, Духовенство, Надання можливості отримати освіту, Закарпаття
Issue Date: 2017
Publisher: Scientific papers "Social work & Education"
Citation: Розлуцька Г. М. Благодійна підтримка освіти духовенством у Закарпатті (кінець XVIII - початок XX століття) / Г. М. Розлуцька // Social work & Education. - 2017. №4. С. 156-165, Тернопіль
Series/Report no.: Загальна педагогіка та педагогіка вищої школи;
Abstract: У статті розкрито регіональні особливості благодійної підтримки освіти духовенством у Закарпаті (кінець XVIII - початок XX століття). На основі аналізу джерельної бази систему благодійності розглянуто в кількох головних аспектах: за формою вияву, тривалістю та за формою організації. Зазначено, що мотиви благодійності духовенства започатковані у релігійних заповідях допомоги ближньому еволюціонували до усвідомленого обов'язку перед суспільством. Здобутком вважається утвердження у суспільстві благодійності як традиції.
Description: У статті розкрито регіональні особливості благодійної підтримки освіти духовенством у Закарпаті (кінець XVIII - початок XX століття). На основі аналізу джерельної бази систему благодійності розглянуто в кількох головних аспектах: за формою вияву, тривалістю та за формою організації. Зазначено, що мотиви благодійності духовенства започатковані у релігійних заповідях допомоги ближньому еволюціонували до усвідомленого обов'язку перед суспільством. Здобутком вважається утвердження у суспільстві благодійності як традиції. Ключові слова: благодійна діяльність, духовенство, надання можливості отримати освіту, Закарпаття.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/17827
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
social work and education.pdf897.98 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.