Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26188
Title: Біологічно активна добавка з радіопротекторною та імуностимулюючою дією “бузинол +”
Authors: Лазорик, Михайло Іванович
Лопіт, Ангеліна Іванівна
Гафинець, Магдалина Федорівна
Кополовець, Галина Юріївна
Кополовець, Іван Іванович
Морачова, Маряна Василівна
Keywords: добавка, дією, імуностимулюючою, радіопротекторною, бузинол, активна, біологічно
Issue Date: 10-Apr-2015
Citation: 1. Біологічно активна добавка з радіопротекторною та імуностимулюючою дією, що містить в своєму складі екстракти ягід і листків бузини чорної, яка відрізняється тим, що містить суміш екстрактів плодів бузини чорної та горобини чорноплідної у співвідношенні 8:2. 2. Біологічно активна добавка згідно з п. 1, яка відрізняється тим, що може бути виготовлена як у вигляді водно-спиртового екстракту, так і сиропу.
Abstract: Винахід належить до парафармацевтичної промисловості, зокрема до біологічно активних добавок (БАД) до раціону харчування, і може бути використаний у фармакології для профілактики як радіопротекторний, імуностимулюючий та загальнозміцнюючий засіб.
Description: Код посилання <a href="http://uapatents.com/6-108274-biologichno-aktivna-dobavka-z-radioprotektornoyu-ta-imunostimulyuyuchoyu-diehyu-buzinol.html" target="_blank" rel="follow" title=
Type: Text
Publication type: Патент
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26188
Appears in Collections:Патенти кафедри факультетської терапіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.