Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26998
Полная запись метаданных
Поле DCЗначениеЯзык
dc.contributor.authorМалик, І. В.-
dc.date.accessioned2019-11-27T07:55:51Z-
dc.date.available2019-11-27T07:55:51Z-
dc.date.issued2012-
dc.identifier.citationМалик, І. В. Напівмарковські випадкові еволюції у схемі усереднення [Текст] / І. В. Малик // Науковий вісник Ужгородського університету : Серія: Математика і інформатика / гол. ред. В.В.Маринець. – Ужгород : Говерла, 2012. – Вип. 23№ 2. – С. 117–125. – Бібліогр. : с. 125 (6 назв).uk
dc.identifier.urihttps://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26998-
dc.description.abstractThe sufficient conditions for weak convergence of semi-Markov random evolutions in averaging scheme to the solution of ordinary differential equations with restrictions in local characteristics of ”basic” processes are obtained.uk
dc.description.abstractОдержано достатнi умови слабкої збiжностi напiвмарковських випадкових еволюцiй у схемi усереднення до розв’язку звичайного диференцiального рiвняння при обмеженнях на локаль- нi характеристики "базових"процесiв.uk
dc.language.isoukuk
dc.publisherВид-во УжНУ "Говерла"uk
dc.titleНапівмарковські випадкові еволюції у схемі усередненняuk
dc.typeTextuk
dc.pubTypeСтаттяuk
Располагается в коллекциях:Науковий вісник УжНУ Серія: Математика і інформатика. Випуск 23 № 2 - 2012

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
НАПIВМАРКОВСЬКI ВИПАДКОВI ЕВОЛЮЦIЇ У СХЕМI.pdf1.05 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.