Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/50619
Назва: Фразеологізми з компонентом білий в українській та російській мовах
Автори: Венжинович, Наталія Федорівна
Ключові слова: фразеологізм, фразеологічна картина світу, компонент білий, національно-культурна специфіка
Дата публікації: 2011
Видавництво: Кам'янець-Подільський: Аксіома
Бібліографічний опис: Венжинович Н. Фразеологізми з компонентом білий в українській та російській мовах. Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка. Філологічні науки. Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2011. Вип. 28. С. 55–57.
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена опису та аналізу фразеологічних одиниць із компонентом білий в зазначених мовах. У результаті проведеного дослідження авторка доходить висновку про те, що у таких фраземах яскраво відтворені національно-культурні особливості обох етносів.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/50619
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри української мови



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.