Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5956
Title: Українсько-чеське економічне і правове співробітництво: стан і перспективи
Other Titles: Ukrainian-Czech economic and legal cooperation: state and prospects
Authors: Корсак, Роман Володимирович
Keywords: Україна, Чехія, співпраця, право, економіка, сальдо, торгівля
Issue Date: 2005
Publisher: Вісник Карпат
Citation: Корсак Р. В. Українсько-чеське економічне і правове співробітництво: стан і перспективи // Науковий вісник Ужгород. ун-ту. Серія: Історія. Випуск 12. – Ужгород: Вісник Карпат, 2005. – С. 55-60.
Series/Report no.: Випуск 12;
Abstract: On the base of the documents which are not published yet author explains positive and négative results of the économie and légal coopération between two countries, describes the perspectives of the ukrainian-chekh coopération in the resent years.
Description: Українсько-чеське співробітництво ще не було предметом наукового дослідження. Окремі аспекти становлення і розвитку співпраці між Україною і Чехією висвітлив у своїй статті С.Устич. Крім того, ряд документів про розвиток українсько-чеських відносин опубліковано у журналах і газетах. Конкретний фактичний матеріал щодо розвитку українсько-чеської співпраці в економічній і правовій сферах було почерпнуто з поточних архівів Посольство України в ЧР та Торгівельно-економічної місії України в ЧР. Мета даної публікації - на основі ще неопублікованих джерел розкрити позитивні і негативні результати економічного і правового співробітництва між двома країнами.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5956
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.