Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6478
Title: Практичний курс інформатики
Authors: Білак, Юрій Юрійович
Мацюк, Микола Олексійович
Keywords: Практика з інформатики
Issue Date: 2005
Publisher: Вета-Закарпаття
Citation: Білак Ю.Ю., Мацюк М.О., Практичний курс інформатики: навчально-методичний посібник. - У.:Вета-Закарпаття, 2005.-96 с.
Series/Report no.: Серія Інформатика;
Abstract: Особливу увагу в книзі приділено популярній операційній системі Microsoft Windows, популярним прикладним програмам – текстовому редактору Microsoft Word та табличному редактору Microsoft Excel, а також всесвітній мережі Internet, яка з кожним роком охоплює все більшу кількість комп’ютерів та збагатшує свої ресурси найрізноманітнішою інформацією. Посібник призначений для студентів, комп’ютерні науки для яких не являються профілюючою дисципліною. Крім того, матеріал даної книги доступний для всіх, хто хоче в короткий термін оволодіти основами комп’ютерної грамоти.
Description: Бурхливий розвиток комп’ютерної техніки призвів до появи колосальної кількості галузевих програм, причому їх кількість росте з кожним днем. Тому актуальним є завдання щодо підготовки кваліфікованих користувачів персональних комп’ютерів, оскільки в даний час умовою прийому на роботу фахівців майже у всіх галузях являється досконале володіння персональним комп’ютером.
Type: Text
Publication type: Методичні рекомендації
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6478
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Навчальний посібник.doc3.79 MBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.