Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8167
Title: Шляхи вирішення сучасних проблем банківського сектора України для подолання економічної кризи
Authors: Брітченко, Ігор Геннадійович
Keywords: послуги, банківська діяльність, інтегровані банківські послуги, комерційні банки, банківська система, економічні умови
Issue Date: 11-Dec-2008
Publisher: Полтава: МАУП
Citation: Брітченко І.Г. Шляхи вирішення сучасних проблем банківського сектора України для подолання економічної кризи // Матеріали ІІІ Міжрегіональної науково-практичної конференції „Сучасні проблеми правової, політичної, економічної ситуації в Україні та шляхи їх вирішення” 11 грудня 2008 р.– Полтава: МАУП, 2008. – С. 29 - 31.
Abstract: В сучасних економічних умовах потрібно переосмислити та переоцінити провідну роль послуг у формуванні ресурсів банку, підвищенні його конкурентоспроможності. Існуючі наукові підходи та погляди до зазначеного питання можуть бути фундаментом для подальшого усвідомлення визначальної ролі послуг у банківської діяльності та формуванню інтегрованих банківських послуг як механізму адекватного реагування комерційних банків і банківської системи на кон'юнктурні зміни в сучасних економічних умовах.
Description: В сучасних економічних умовах потрібно переосмислити та переоцінити провідну роль послуг у формуванні ресурсів банку, підвищенні його конкурентоспроможності. Існуючі наукові підходи та погляди до зазначеного питання можуть бути фундаментом для подальшого усвідомлення визначальної ролі послуг у банківської діяльності та формуванню інтегрованих банківських послуг як механізму адекватного реагування комерційних банків і банківської системи на кон'юнктурні зміни в сучасних економічних умовах.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8167
Appears in Collections:Наукові праці кафедри фінансів і банківської справи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
12.doc45.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.