Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9491
Title: Принципи формування обліково-аналітичної інформаційної бази для оцінки підприємницької діяльності рішень
Other Titles: The principles of accounting and analytical information base for assessing entrepreneurship solutions
Authors: Даньків, Йосип Якимович
Ножова, Галина Миколаївна
Keywords: Економічний аналіз, облік, економічний аналіз, інформаційна база, підприємницька діяльність, управлінські рішення
Issue Date: 2003
Publisher: Кіровоградський державний технічний університет
Citation: Даньків Й.Я. Принципи формування обліково-аналітичної інформаційної бази для оцінки підприємницької діяльності рішень / Й.Я. Даньків, Г.М. Ножова. - Наукові праці Кіровоградського державного технічного університету: Економічні науки/ Бухгалтерський облік, аналіз і аудит. Частина 1. Випуск 4.- Кіровоград: КДТУ, - 2003. С.157-161.
Series/Report no.: Економічні науки / Бух_облік, аналіз_аудит;Частина 1, випуск 4. - 2003. - С.157-161.
Abstract: В статті досліджені окремі принципи формування обліково-аналітичної інформаційної бази для оцінки підприємницької діяльності, оцінка якої як правило,повинна будуватися на певній системі показників. Питання створення такої системи - це не тільки методичне, але і принципове. Можна назвати десятки показників, і кожний з них буде мати свої переваги і недоліки.
Description: Досліджені окремі принципи формування обліково-аналітичної інформаційної бази для оцінки підприємницької діяльності, оцінка якої як правило,повинна будуватися на певній системі показників.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9491
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри обліку і аудитуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.