Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9707
Title: Бухгалтерський облік в галузях економіки
Other Titles: Accounting in economics
Authors: Даньків, Йосип Якимович
Лучко, Михайло Романовисч
Остап'юк, Мирослав Ярославович
Keywords: Бухгалтерський облік в галузях економіки, бухгалтерський облік, план рахунків бухгалтерського обліку, галузі економіки, будівництво, сільське господарство, торгівля, громадське харчування, автомобільний транспорт
Issue Date: 12-Jul-2002
Citation: Даньків Й. Я. Бухгалтерський облік в галузях економіки : навч. посіб. / Й. Я. Даньків, М. Р. Лучко, М. Я. Остап'юк. – Ужгород : Графіка, 2002. – 140 с.
Abstract: У навчальному посібнику розкриті особливості бухгалтерського обліку у будівництві, сільському господарстві, торгівлі, на підприємствах громадського харчування та на автомобільному транспорті з врахуванням вимог Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств та організацій, який введений у дію з 1 січня 2000 року.Навчальний посібник рекомендований Міністерством освіти і науки України (лист № 14/18.2-1493 від 12 липня 2002 року) для підготовки фахівців за спеціальністю 6.050100 "Облік і аудит".
Description: У навчальному посібнику розкриті особливості бухгалтерського обліку у будівництві, сільському господарстві, торгівлі, на підприємствах громадського харчування та на автомобільному транспорті.
Type: Text
Publication type: Навчальний посібник
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9707
ISBN: 966-7400-22-3
Appears in Collections:Навчально - методичні видання кафедри обліку і аудиту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Навчально-метод. комплекс.pdf12.12 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.