Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9752
Title: Регіон як об’єкт наукового дослідження процесів регіонального банківського ринкознавства
Other Titles: Регіон як об’єкт наукового дослідження процесів регіонального банківського ринкознавства
Authors: Брітченко, Ігор Геннадійович
Keywords: регіон, банківське ринкознавство, регіональна економіка, банківська система, регіональна банківська політика, комерційні банки
Issue Date: 2006
Publisher: Донецьк: ДонДУЕТ
Citation: Регіон як об’єкт наукового дослідження процесів регіонального банківського ринкознавства / Брітченко І.Г. // Вісник ДонДУЕТ – Донецьк: ДонДУЕТ, 2006. - № 3 (31) – С. 10 – 18.
Series/Report no.: УДК 336.712;
Abstract: У статті подане теоретичне узагальнення та проаналізовано основні складові наукових підходів до регіону як до економічної категорії, обґрунтовано використання наукових підходів до регіону в дослідженні процесів регіонального банківського ринкознавства.
Description: У статті подане теоретичне узагальнення та проаналізовано основні складові наукових підходів до регіону як до економічної категорії, обґрунтовано використання наукових підходів до регіону в дослідженні процесів регіонального банківського ринкознавства.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9752
Appears in Collections:Наукові праці кафедри фінансів і банківської справиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.