Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10017
Title: Інновації в освіті і науці країн Вишеградської групи
Other Titles: Innovations in Education and Science of the Visegrad Group Countries
Authors: за заг. ред. Артьомова, І.В.
Keywords: Інноваційна діяльність, університет
Issue Date: 2015
Publisher: ДВНЗ "УжНУ"
Citation: Інновації в освіті і науці країн Вишеградської групи: інформаційний бюлетень / за заг. ред. І.В. Артьомова. - Ужгород: ДВНЗ "УжНУ", 2015. - Вип. 3. - 134 с.
Series/Report no.: Інформаційний бюлетень наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір»;3
Abstract: Виконання цих та інших складових Закону України «Про вищу освіту», на нашу думку, стане важливим етапом конкретної роботи УжНУ з імплементації його положень у процесі інтегрування в науковий та освітній простори Європейського Союзу. Для успішної реалізації цього процесу вкрай важливим є досвід інноваційної діяльності університетів країн Вишеградської групи. З огляду на це пропонований третій випуск Інформаційного бюлетеня присвячено інноваційній політиці Угорщини, Словаччини, Чехії та Польщі у сфері освіти і науки.
Description: Аналітичний огляд підготували експерти наукового проекту та співробітники ННІ Інституту євроінтеграційних досліджень Ященко Є.І. – керівник групи експертів Середа Л.І., Зуб С.В. – відповідальні за випуск Бродич А.І. – комп’ютерне верстання Analytical review prepared by the experts of research project and staff of Educational Research Institute of European Integration Studies E. Yaschenko – manager of the experts group L. Sereda, S. Zub – responsible for the issue A. Brodych – Desktop Publishing (DTP)
Type: Text
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10017
Appears in Collections:Наукові публікації (ННІ євроінтеграційних досліджень)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Інновації_в_освіті_і_науці_країн_Вишеградської_групи_300.PDFБюлетень2.7 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.