Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10079
Title: Реальний капітал в сучасних умовах
Other Titles: Реальний капітал в сучасних умовах
Authors: Брітченко, Ігор Геннадійович
Товстик, Василь
Keywords: Інвестиційні процеси, капітал, прибуток, надприбуток, фінансові інвестиції, банківська система, сучасні технології, інтелектуальна діяльність
Issue Date: 1999
Publisher: Донецьк: Схід
Citation: В. Товстик Реальний капітал в сучасних умовах / В. Товстик, І.Г. Брітченко / Донецьк: Схід. - №3 (27). - 1999. – С. 17-24.
Series/Report no.: ББК 65.9 (4УКР) 26;
Abstract: Розглянуто проблеми, пов'язані з інвестиційними процесами та накопиченням капіталу в умовах сучасної економіки. Докладно проаналізовано характеристики реального капіталу, джерела додаткового прибутку (надприбутку) від нього, співвідношення рівнів споживання та накопичення, джерела фінансових інвестицій, риси українського ринку капіталів. Розглянуто специфіку створення інвестиційних ресурсів банківською системою. Підкреслено, що в умовах науково-технічного прогресу та ринкових відносин найбільш важливим, економічно доцільним та реальним капіталом є сучасні технології та інші продукти наукової та інтелектуальної діяльності. Наголошується на важливості створення ефективного соціально-правового механізму відповідальності керівників комерційних банків перед суспільством.
Description: Розглянуто проблеми, пов'язані з інвестиційними процесами та накопиченням капіталу в умовах сучасної економіки. Докладно проаналізовано характеристики реального капіталу, джерела додаткового прибутку (надприбутку) від нього, співвідношення рівнів споживання та накопичення, джерела фінансових інвестицій, риси українського ринку капіталів. Розглянуто специфіку створення інвестиційних ресурсів банківською системою. Підкреслено, що в умовах науково-технічного прогресу та ринкових відносин найбільш важливим, економічно доцільним та реальним капіталом є сучасні технології та інші продукти наукової та інтелектуальної діяльності. Наголошується на важливості створення ефективного соціально-правового механізму відповідальності керівників комерційних банків перед суспільством.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10079
Appears in Collections:Наукові праці кафедри фінансів і банківської справи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Реальний капітал в сучасних умовах.pdf7.66 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.