Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/11051
Title: Бальнеологічні ресурси та активний відпочинок як важлива складова розвитку туризму в межах Виноградівського району Закарпатської області
Authors: Габчак, Наталія Францівна
Keywords: Туризм, Ключові слова: бальнеологічні ресурси, активний відпочинок, історико-культурні об’єкти, інфраструктура.
Issue Date: 2016
Publisher: Переяслав Хмельницький
Citation: Бальнеологічні ресурси та активний відпочинок як важлива складова розвитку туризму в межах Виноградівського району Закарпатської області /матеріали XIX науково-практичної інтернет-конференції "Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації". Випуск 19. - Переяслав-Хмельницький, 2016. - С.47-49
Series/Report no.: УДК 001+37(100) ББК 72.4+74(0) Т33;
Abstract: Проведено аналіз наявних туристичних ресурсів в межах Виноградівського району Закарпатської області. Охарактеризовано особливості бальнеологічних ресурсів на досліджуваній території. Проаналізовано цікаві туристичні об’єкти, які користуються найбільшою популярністю серед туристів.
Description: Всі тринадцять адміністративних районів Закарпатської області в більшій чи меншій мірі володіють рекреаційно-туристичним потенціалом, але, на нашу думку, особливої уваги заслуговує Виноградівський район. В адміністративно-територіальному відношенні Виноградівський район займає площу 697 км², що становить 5,4% від території області. Район межує на півночі з Іршавським, на сході – з Хустським, на заході – з Берегівським районами. На півдні району проходить кордон України з Румунією, а на південному заході – з Угорщиною. На його території проживає 120892 особи з середньою густотою населення більше як 170 чол/км2, функціонує 29 сільських рад, 47 сіл, 2 селища міського типу та районний центр – м. Виноградів.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/11051
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туризмуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.