Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/11320
Title: Обгрунтування показів до хірургічного лікування гострого варикотромбофлебіту малої підшкірної вени з тромбозом глибоких вен у гомілково-підколінному сегменті
Authors: Русин, Василь Іванович
Болдіжар, Патріція Олександрівна
Попович, Ярослав Михайлович
Ряшко, М.І.
Keywords: тромбоз глибоких вен, радіофармпрепарат, варикотромбофлебіт, радіоізотопна флебосцинтиграфія
Issue Date: 2013
Publisher: Харківська хірургічна школа
Citation: Обгрунтування показів до хірургічного лікування гострого варикотромбофлебіту малої підшкірної вени з тромбозом глибоких вен у гомілково-підколінному сегменті / В.І. Русин, П.О. Болдіжар, Я.М. Попович [та ін.] // Харківська хірургічна школа. – 2013 –№ 2(59). – с. 136 – 140.
Series/Report no.: № 2(59);
Abstract: У роботі наведено аналіз результатів обстеження та лікування 52 хворих з тромбозами глибоких вен нижніх кінцівок з локалізацією процесу в гомілково-підколінному сегменті та наявністю флотуючого тромбу. Обґрунтовано покази до хірургічної профілактики тромбоемболії легеневої артерії при флотуючих тромбах, зокрема при поєднанні з гострим варикотромбофлебітом у системі малої підшкірної вени. Включення в комплекс клініко-інструментального обстеження пацієнтів (ультразвукові дуплексне сканування та доплерографія, рентгеноконтрастна флебографія) радіоізотопної флебосцинтиграфії дає можливість оцінити колатеральний венозний кровоплин при тромбозах глибоких вен поєднаних з гострим варикотромбофлебітом. Впровадження активної хірургічної тактики при флотуючих тромбах у гомілково-підколінному венозному сегменті дозволяє проводити ефективну профілактику тромбоемболії легеневої артерії.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/11320
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри хірургічних хвороб

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ХХШ №2.pdf34.53 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.