Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/11438
Title: Гострий варикотромбофлебіт малої підшкірної вени
Authors: Русин, Василь Іванович
Корсак, В’ячеслав Васильович
Болдіжар, Патріція Олександрівна
Лопіт, В.М.
Сірчак, Степан Степанович
Краснопольська, О.С.
Keywords: мала підшкірна вена, гострий варикотромбоф- лебіт, венозний рефлюкс, сафено-підколінне співгирло
Issue Date: 2014
Publisher: Харківська хірургічна школа
Citation: Гострий варикотромбофлебіт малої підшкірної вени / В.І. Русин, В.В. Корсак, П.О. Болдіжар, В.М. Лопіт, С.С. Сірчак, О.С. Краснопольська // Харківська хірургічна школа. — 2014. — № 3 (66). — С. 19 - 24. (Здобувачу належить набір матеріалу, аналіз результатів, підготовка публікації до друку).
Series/Report no.: № 3 (66);
Abstract: Процес тромбоутворення проходить як у глибоких венах кінцівки і тазу, так і у поверхневій венозній системі, навіть у перфорантних венах. Локалізація тромбозу визначає клінічну картину, вірогідність тромбоемболії легеневої артерії, перебіг гострого та посттромботичного періодів, прогноз для життя, працездатність паціента та якість його життя. У 82 % пацієнтів з гострим варикотромбофлебітом системи малої підшкірної вени мав місце перехід тромботичного процесу на глибоку венозну систему. При гострому варикотромбофлебіті малої підшкірної вени у 26 % хворих спостерігався тромбоз суральних вен, що вимагав резекції тромбованих перфорантів.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/11438
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри хірургічних хворобItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.