Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/11445
Title: Венозний рефлюкс при гострому варикотромбофлебіті малої підшкірної вени
Authors: Русин, Василь Іванович
Корсак, В’ячеслав Васильович
Болдіжар, Патріція Олександрівна
Лопіт, В.М.
Сірчак, Степан Степанович
Краснопольська, О.С.
Keywords: гострий варикотромбофлебіт, , рефлюкс., мала підшкірна вена, рефлюкс
Issue Date: 2014
Publisher: Клінічна анатомія та оперативна хірургія
Citation: Венозний рефлюкс при гострому варикотромбофлебіті малої підшкірної вени / В.І. Русин, В.В. Корсак, П.О. Болдіжар, В.М. Лопіт, С.С. Сірчак, О.С. Краснопольська // Клінічна анатомія та оперативні хірургія. – 2014. – Т.13. - №2(48). – С.41-43.
Series/Report no.: Т.13. - №2(48);
Abstract: На базі хірургічної клініки ЗОКЛ імені Андрія Новака м. Ужгород обстежено та проліковано 53 хворих з ГВТФ МПВ. У 41(82%) пацієнта з ГВТФ системи МПВ мав місце перехід тромботичного процесу на глибоку венозну систему. При цьому рефлюкс по підколінній вені і суральних венам спостерігався у 9 (17%). Неспроможність сафено-підколінного співустья виявлена у 39 (73,6%). Патологічний венозний рефлюкс по стовбуру МПВ до місця проксимальної межі тромбозу спостерігався у 12 (22,6%). При виконанні втручань на МПВ слід обов’язково ліквідувати усі джерела рефлюксу, що у свою чергу запобігає поширенню тромбозу та переходу його на глибоку венозну систему.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/11445
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри хірургічних хворобItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.