Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/12341
Title: Держава і церква у Російській Федерації
Other Titles: STATE AND CHURCH IN THE RUSSIAN FEDERATION
Authors: Палінчак, Микола Михайлович
Білас, Вікторія Вікторівна
Мегела, Роман Романович
Keywords: держава, церква, державно - церковні відносини, політика, церква, Російська Федерація
Issue Date: 2014
Publisher: Поліграфцентр "Ліра"
Citation: Науковий збірник: За підсумками щорічної міжнародної студентської наукової конференції «Україна в сучасній системі міжнародних відносин» 23 квітня 2014 року. Спецвипуск / Гол. ред. Палінчак Микола, Ярнецькі Міхал. - Ужгород: Поліграфцентр “Ліра”, 2014. - 288 с.
Abstract: У даній статті розглядається правове регулювання державноцерковних відносин в Російській Федерацій, визначено наявні в їхньому розвитку проблемні питання.
Description: Рівень демократичності держави в значній мірі залежить від правового статусу в ній церкви. Процеси, які проходять в економічному, суспільно-політичному та культурному житті за останні роки в Росії, докорінно змінили державно-церковні відносини. Законодавство про свободу совісті, свободу віросповідання Росії складається з відповідних норм Конституції Російської Федерації, Цивільного кодексу Російської Федерації, Федерального закону “Про свободу совісті і про релігійні об'єднання”, прийнятого 26 вересня 1997 року та інших нормативно-правових актів. Федеральний закон “Про свободу совісті і про релігійні об'єднання“ регулює права людини і громадянина на свободу совісті і свободу віросповідання, а також правовий статус релігійних об'єднань. У відповідності з ст.4 Закону Російська Федерація - світська держава. Ніяка релігія не може встановлюватися як державна чи обов'язкова. Релігійні об'єднання відокремлені від держави і рівні перед законом.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/12341
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри міжнародної політики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Рег укр студ 2014 1 good 5.pdf273.87 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.