Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/13170
Title: Результати визначення поведінкових ризиків віл-інфікованих жителів закарпаття, пов’язаних з трудовою міграцією
Other Titles: The results of determining of behavioral risks of hiv-infected population of transcarpathian region related to labour migration
Authors: Миронюк, Іван Святославович
Keywords: ВІЛ/СНІД, ризики інфікування ВІЛ, трудова міграція, Закарпаття
Issue Date: 2012
Publisher: ТОВ "ВІТ-А-ПОЛ"
Citation: Миронюк І.С. Визначення поведінкових ризиків ВІЛ-інфікованих жителів Закарпаття, пов’язаних з трудовою міграцією/ І.С. Миронюк // Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ-інфекція – 2012. - №2 (9) – С.97-102.
Abstract: Мета роботи – визначення провідних поведінкових ризиків жителів Закарпаття, задіяних в трудовій міграції, що імовірно призвели до інфікування ВІЛ. Матеріали та методи. Дослідження проводилося шляхом анонімного анкетування ВІЛ-позитивних осіб, поставлених на облік протягом п’яти років, які до моменту встановлення ВІЛ-позитивного статусу були пов’язані з трудовою міграцією за межі області. Результати та обговорення. В статті представлено результати визначення основних поведінкових ризиків, що призвели до інфікування ВІЛ жителів Закарпаття, пов’язаних з трудовою міграцією. Висновки. Визначено, що найбільш ризикована власна сексуальна поведінка притаманна чоловікам-трудовим мігрантам, які, також, відіграють провідну роль в інфікуванні своїх постійних сексуальних партнерів – жінок, які особисто не задіяні в трудовій міграції.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/13170
ISSN: 2220-5071
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’яItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.