Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/13710
Title: ТИМЧАСОВА АНКЕТА ПРИ ОТРИМАННІ ПІДТВЕРДЖЕНИХ ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ВІЛ ЯК ФОРМА УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ НАГЛЯДУ ЗА ПОШИРЕННЯМ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ
Authors: Миронюк, Іван Святославович
Keywords: ВІЛ-інфекція/СНІД, сероепідеміологічний моніторинг, офіційна реєстрація
Issue Date: 2009
Publisher: ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України"
Citation: Миронюк І.С. Тимчасова анкета при отриманні підтверджених позитивних результатів на ВІЛ як форма удосконалення системи нагляду за поширенням ВІЛ-інфекції/ І.С. Миронюк / Матеріали всеукраїнської наук.-практ. конф. «Медико-технологічні нормативи в роботі лікувальних закладів: сучасний стан проблеми в Україні» (15-16 жовтня 2009р.) – Київ, 2009. – С. 47-49.
Abstract: В роботі представлено результати впровадження тимчасової анкети при отриманні підтверджених позитивних результатів дослідження на ВІЛ. Анкето розроблено та впроваджено з метою визначення реального рівня офіційної реєстрації ВІЛ-інфікованих осіб серед виявлених підтверджених випадків ВІЛ-інфікування за даними сероепідеміологічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції в Закарпатській області. Завданням тимчасових анкет є ідентифікація особи за прізвищем та місцем проживання, відмітки щодо детальної причини обстеження на наявність ВІЛ, проведення післятестового консультування та повідомлення про виявлений позитив територіального кабінету “Довіра” за місцем обстеження пацієнта.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/13710
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’я

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Тимчасова анкета при позитиві на ВІЛ тези.pdf138.31 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.