Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14013
Title: Запровадження магістратури за освітньо-науковими програмами як першочергова задача у створенні системи підготовки фахівців для громадського здоров’я
Authors: Слабкий, Геннадій Олексійович
Миронюк, Іван Святославович
Шафранський, Віктор Вікторович
Качала, Лариса Олександрівна
Ратаніна, Ольга Михайлівна
Keywords: громадське здоров’я, підготовка фахівців, магістратура
Issue Date: 2017
Publisher: ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України"
Citation: Слабкий Г.О. Запровадження магістратури за освітньо-науковими програмами як першочергова задача у створенні системи підготовки фахівців для громадського здоров’я / Г.О. Слабкий, І.С. Миронюк, В.В. Шафранський, Л.О. Качала, О.М. Ратаніна // Матеріали учасників науково- практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання розвитку системи громадського здоров’я в Україні» (24–25 травня 2017 року, м.Ужгород). - Україна. Здоров’я нації. – 2017. - №3 (44). – С. 346.
Abstract: Освітньо-наукова програма магістратури за фахом «Громадське здоров’я» складається з 5 обов’язкових модулів: вступ до громадського здоров’я, а також систем, політики, етики, управління та лідерства у галузі громадського здоров’я; епідеміологія та біостатистика для фахівців громадського здоров’я; моніторинг і оцінка, якість даних, використання даних та інформатизація в галузі громадського здоров’я; планування програми, її реалізація та оцінка; ділова англійська мова, а також із 4 модулів, один з яких магістр обирає сам: профілактика; соціально значимі та особливо небезпечні інфекційні хвороби; соціально значимі хронічні неінфекційні хвороби; організація протиепідемічних заходів.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14013
ISSN: 2077-6594
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’я

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Запровадження магістратури за освітньо науковими . тези.docx184.13 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.