Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14016
Title: Волонтерство як приклад діяльності міжнародної еколого-археологічної експедиції "Замки Закарпаття"
Authors: Габчак, Наталія Францівна
Keywords: Туризм, волонтерство, мотивація волонтера, волонтерський рух, волонтерський туризм
Issue Date: 2017
Publisher: Умань ВПЦ "Візаві", 2017
Citation: Габчак Н.Ф. Волонтерство як приклад діяльності міжнародної еколого-археологічної експедиції "Замки Закарпаття" / Матеріали міжнародної науково-практичної конференції/ Умань, 2017. - С.88-91.
Series/Report no.: ББК 65.9 (4Укр) 433я431;
Abstract: Здійснено класифікацію волонтерських подорожей за основними критеріями. Проаналізовано причини та основні напрями волонтерського руху та його динаміку. Здійснено характеристику туриста-волонтера та його мотивації. Визначено проблеми та перспективи організації волонтерського туризму в Україні та Закарпатті.
Description: Міжнародний волонтерський обмін здійснюється в рамках волонтерських проектів, що являють собою участь у міжнародних молодіжних волонтерських таборах. На Закарпатті не так вже й багато організацій, які підтримують волонтерський рух. Тому актуально вивчити зарубіжний досвід організації та проведення волонтерського руху для застосування на практиці під час роботи волонтерів у міжнародних різнопланових проектах в межах досліджуваної території.
Type: Image, 3-D
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14016
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туризмуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.