Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/15236
Title: Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Економіка і підприємництво, менеджмент" для студентів біологічних спеціальностей (усіх форм навчання), що навчаються за напрямом 6.090101 - "Агрономія" рівень підготовки - бакалавр, спеціальність "Агроном"
Authors: Газуда, Михайло Васильович
Keywords: економіка, підприємництво, менеджмент, агрономія
Issue Date: 2011
Publisher: ДВНЗ «Ужгородський національний університет»
Citation: Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Економіка і підприємництво, менеджмент" для студентів біологічних спеціальностей (усіх форм навчання), що навчаються за напрямом 6.090101 - "Агрономія" рівень підготовки - бакалавр, спеціальність "Агроном" / Укладач: Газуда М.В. - Ужгород: ДВНЗ «Ужгородський національний університет», 2011. - 33 с.
Abstract: Курс "Економіка і підприємництво, менеджмент" дає змогу успішно розібратися в складних питаннях ринкової економіки, зрозуміти сутність трансформаційних процесів, що відбуваються нині в державі, усвідомити важливість раціонального використання природних ресурсів і ефективного розвитку господарського комплексу країни, в тому числі агропромислового виробництва.
Type: Text
Publication type: Методичні рекомендації
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/15236
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри економіки підприємстваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.