Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16120
Название: Прикордонне співробітництво: регіональні трансформації і перспективи
Авторы: Мікловда, Василь Петрович
Газуда, Леся Михайлівна
Дяченко, Борис Іванович
Лизанець, О.В.
Ключевые слова: прикордонне співробітництво
Дата публикации: 2012
Издательство: Видавництво ФОП Бреза А.Е.
Библиографическое описание: Прикордонне співробітництво: регіональні трансформації і перспективи: монографія / В.П. Мікловда, Л.М. Газуда, Б.І. Дяченко, О.В. Лизанець – Ужгород: Видавництво ФОП Бреза А.Е., 2012. – 232 с.
Краткий осмотр (реферат): Монографія присвячена дослідженню проблем прикордонного співробітництва, як одного з можливих напрямів розв’язання економічних питань та підвищення життєвого рівня населення прикордонних регіонів. Обґрунтовано теоретичні підходи до становлення і розвитку прикордонної співпраці в контексті трансформаційних процесів. Здійснено аналіз зовнішньоекономічних зв’язків за видами економічної діяльності в розрізі природноекономічних зон регіону. На основі узагальнення європейського досвіду та практики з державного управління соціально-економічними процесами визначено концептуальні засади розвитку прикордонного співробітництва. Розроблено стратегічні орієнтири оптимістичного, помірного та песимістичного сценаріїв економічного розвитку регіону за показником валового регіонального продукту з урахуванням методології Інституту економічного прогнозування НАН України. Для науковців, викладачів і студентів, спеціалістів економічного й міжнародного спрямування, працівників органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємців.
Тип: Text
Тип публикации: Монографія
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16120
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри економіки підприємстваВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.