Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/18512
Title: Організація замісної підтримуючої терапії для споживачів ін’єкційних наркотиків у Закарпатській області
Other Titles: Organization of substitution maintenance therapy for injecting drug users in the Transcarpathian region
Authors: Кручаниця, Василь Васильович
Миронюк, Іван Святославович
Слабкий, Геннадій Олексійович
Keywords: споживачі ін'єкційних наркотиків, опіоїди, замісна підтримуюча терапія, Закарпатська область
Issue Date: 2018
Publisher: ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України»
Citation: Кручаниця В.В. Організація замісної підтримуючої терапії для споживачів ін’єкційних наркотиків у Закарпатській області / В.В. Кручаниця, І.С. Миронюк, Г.О. Слабкий // Україна. Здоров’я нації. - 2018. - №1 (47). - С. 57-61.
Abstract: Мета – вивчити та проаналізувати дані щодо організації замісної підтримуючої терапії для споживачів ін’єкційних наркотиків у Закарпатській області. Матеріали та методи. Матеріалами дослідження слугували дані статистичної звітності за період 2008–2017 рр. Закарпатського наркологічного диспансеру. У роботі використано бібліосемантичний та статистичний методи і метод структурно-логічного аналізу. Результати. За час реалізації програми замісної підтримуючої терапії в Закарпатській області в ній взяли участь 174 споживачі ін’єкційних наркотиків опіоїдної групи, з яких завершили програму, з різних причин, 139 осіб, а 35 осіб її продовжують. Висновки. Споживачі ін’єкційних наркотиків опіоїдної групи Закарпатської області показали високий рівень прихильності до замісної підтримуючої терапії.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/18512
ISSN: 2077-6594
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’яItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.