Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19680
Назва: Пріоритети інвестиційної політики держави в умовах загострення конкуренції
Автори: Приходько, Володимир Панасович
Ключові слова: Інвестиційна політика, інвестиційна політика в умовах загострення кокуренції
Дата публікації: 2017
Видавництво: Ужгород: ТОВ «РІК-У»
Бібліографічний опис: Приходько В. П. Пріоритети інвестиційної політики держави в умовах загострення конкуренції // Економіка та економічна безпека держави. Теорія та практика : Монографічний навчальний посібник / С. Давиденко, О. Єгоро- ва, В.  Приходько, П. Матішак, Я. Голоніч, П. Копінец, М. Мачкінова, М. Доб роволска та ін. – Ужгород: РІК-У, 2017. – С. 115-122. – (Серія «Кафедральна бібліотека. Міжнародні економічні відносини». Випуск 4)
Короткий огляд (реферат): Монографічний навчальний посібник містить монографію та навчальний посібник-практикум з актуальних проблем теорії та практики економіки та економічної базпеки. У монографії в логічній послідовності «теоретичні основи – практика– власні оцінки – дискусійні питання» розглянуто управлінський, інституційний, регіональний та інвестиційний аспекти економічної безпеки держави. У додатках наведені інформаційно-статистичні матеріали. У навчальному посібнику-практикумі подані тематики та плани лекцій та семінарських занять, завдання та контрольні запитання та інші матеріали, які дають можливість cамостійного освоєння дисципліни «Економіка та економічна безпека». Для політиків, державних службовців, науковців, фахівців з питань економічної безпеки, а також аспірантів, викладачів та студентів спеціальностей економіка, державне управління та міжнародні економічні відносини та усіх зацікавлених проблематикою економічної безпеки держави.
Опис: Загострення проблем сталого розвитку світової економіки через зростання нерівності, нарощення гібридної агресії, посилення конкуренції за ресурси та технології ускладнює умови забезпечення економічної безпеки на національному рівні окремих країн. Це обумовлює переосмислення підходів до формування умов стійкого розвитку національної економіки на горизонтальному (безпеки інвестування, впровадження виробничих та фінансових технологій тощо) та вертикальному (безпеки особисті, підприємництва, регіонів тощо) рівнях. Дослідження питань економічної безпеки набувають поширення на основі міждисциплінарного підходу та удосконалення теоретико-прикладних методів. Відомими американськими вченими-фундаторами та розробниками проблематики економічної безпеки є Долден Дж., Келлі Р., Кенан Дж., Моргентау X., Нехтерлей н Д., Олвей Л., Осгоот Р., російськими – Абалкін Л. І.,Буторін В. К., Олейніков В. А., Сенчагов В. К., Смірнов В. П., Троіцький М. А., українськими – Базилюк Я. Б., Бінько І. Ф., Бодрук О. С., Варналій З. С., Васильців Т. Г., Венцковський Д. Ю., Власюк О. С., Геєць В. М., Горбулін В. П., Гуменюк А. М., Жаліло Я. А., Качинський  А. Б., Молдован О. О., Мунтіян В. І., Сухоруков А. І., Харазішвілі Ю. М., Шаров О. М., Шлемко В. Т. та інші. В роботах цих та інших авторів висвітлено різні аспекти проблематики забезпечення економічної безпеки держави. Разом з тим нові економічні реалії, пов’язані із анексією Російською Федерацією АР Крим та гібридною окупацією нею окремих районів Донецької та Луганської областей України, трансформують порядок денний політики забезпечення економічної безпеки не лише для України, а й для Європи. Подолання сучасних викликів та загроз потребує розробки та обґрунтування нових концепції, стратегій та механізмів забезпеченнясталого та безпечного розвитку окремих країн, регіонів та світу. Метою дослідження є систематизація, узагальнення та аналіз інституційного, регіонального та інвестиційного аспектів забезпечення економічної безпеки держави з акцентом на Україні. Окреслена мета визначає зміст і структуру монографії.
Тип: Text
Тип публікації: Розділ монографії
Розділ підручника
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/19680
ISBN: 978-617-7404-58-2
Розташовується у зібраннях:Наукові публікацї кафедри міжнародних економічних відносин

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Економіка та економ-115-123.pdf228.22 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.