Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20481
Title: Мале підприємництво – ефективна форма господарювання
Authors: Збарський, Василь Кузьмич
Остапчук, Анатолій Дмитрович
Keywords: малі форми господарювання, малий агробізнес, підприємництво, розвиток, ефективність, господарства населення, критерії малого агробізнесу
Issue Date: 2017
Publisher: Видавництво УжНУ "Говерла"
Series/Report no.: Економіка;
Abstract: Досліджується теорія і практика розвитку малого бізнесу в Україні. Зокрема, узагальнено сутнісну характеристику малих форм господарювання в аграрному секторі економіки, місце в ринковій економіці та встановлено критерії типізації суб’єктів аграрної господарської структури. Показано досвід розвитку малого агробізнесу в сільському господарстві США. Визначено виробничо-фінансовий стан, тенденції економічної стійкості та перспективи агробізнесових малих форм господарювання, передумови пореформенного розвитку, сучасний прояв та майбутнє господарств населення в аграрному виробництві. Як новизна досліджено роль і місце малого підприємництва як ефективної форми господарювання на селі. Обгрунтовано посилення впливу ринкових інструментів та держави на дохідність і ефективність суб’єктів малого підприємництва, що забезпечить формування сталої продовольчої безпеки країни. Ключові слова: малі форми господарювання, малий агробізнес, підприємництво, розвиток, ефективність, господарства населення, критерії малого агробізнесу.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/20481
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Економіка. Випуск 1 (49) Том 2 - 2017Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.