Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/21490
Title: СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ: системний метод та екзистенціальна експозиція Мукачево –
Authors: Мошак, С.М.
Мікловда, Василь Петрович
Шандор, Федір Федірович
Кубіній, Наталія Юріївна
Кубіній, Володимир Володимирович
Keywords: конкурентоспроможність,системний метод,стратегічне управління
Issue Date: 2017
Publisher: Карпатська Вежа ,Мукачево
Citation: Мошак С.М., Мікловда В.П., Шандор Ф.Ф., Кубіній Н.Ю., Кубіній В.В. Стратегічне управління конкурентоспроможністю: системний метод та екзистенціальна експозиція: монографія – Мукачево: Карпатська вежа. – 2017. – 240с.
Abstract: Монографія присвячена дослідженню системного підходу до стратегічного управління конкурентоспроможністю як метою економічної діяльності. Викладені результати дослідження теоретичних основ стратегічного управління конкурентоспроможністю з системних позицій та представлена експозиція практичної проблематики функціонування економічних суб’єктів в умовах активізації конкурентної боротьби. Монографія призначена для науковців та практиків, які задіяні у сфері стратегічного управління; студентів, що вивчають стратегічний менеджмент та аспірантів, які спрямовують дослідження на проблеми конкуренції та управління конкурентоспроможністю.
Type: Text
Publication type: Монографія
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/21490
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри економіки підприємстваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.