Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/21827
Title: 9. Конкурентоспроможність економічних систем та стратегічне управління нею: гносеологічний та утилітарний ракурс
Authors: В.П.Мікловда, Ф.Ф.Шандор, Н.Ю.Кубіній, С.М.Мошак, Ю.О.Дідович, В.О.Огородник, Я.С.Максимчук, В.В.Кубіній.
Keywords: конкурентоспроможність, економічна система, фактори розвитку, стратегічне управління
Issue Date: 2015
Publisher: Мукачево: Карпатська вежа
Citation: Монографія присвячена дослідженню гносеологічних та утілітарних ракурсів конкурентоспроможність економічних систем та стратегічне упраління нею.Викладені результати дослідження теоретичних основ та практичного навантаження стратегічного управління конкурентоспроможністю національної економіки, регіону та окремого підприємства в сучасних умовах господарювання. Монографія призначена для науковців, практиків у сфері стратегічного управління, студентів, що вивчають стратегічний менеджмент.
Abstract: Монографія присвячена дослідженню гносеологічних та утілітарних ракурсів конкурентоспроможність економічних систем та стратегічне упраління нею.Викладені результати дослідження теоретичних основ та практичного навантаження стратегічного управління конкурентоспроможністю національної економіки, регіону та окремого підприємства в сучасних умовах господарювання. Монографія призначена для науковців, практиків у сфері стратегічного управління, студентів, що вивчають стратегічний менеджмент.
Type: Text
Publication type: Монографія
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/21827
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри економіки підприємстваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.