Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/22421
Title: «Економічні переваги інтеграції до ЄС та громадська позиція українців щодо процесів європейської інтеграції України»
Authors: Андрейко, Віталій Іванович
Keywords: європейська інтеграція, економічні переваги, засоби масової інформації, громадська думка, інформаційні кампанії, українські медіа, громадська підтримка, Європейський Союз
Issue Date: 2016
Publisher: Ужгородський національний університет
Citation: Андрейко Віталій «Економічні переваги інтеграції до ЄС та громадська позиція українців щодо процесів європейської інтеграції України» / Геополітика України: історія і сучасність. Збірник наукових праць. Випуск 1(16). – Ужгород: ДВНЗ «Ужгородський національний університет», 2016. – С.47-56.
Series/Report no.: Геополітика України: історія і сучасність. Збірник наукових праць. Випуск 1(16).;
Abstract: Стаття присвячена вивченню основних принципів діяльно- сті ЗМІ, характеристиці економічних переваг від вступу до ЄС, організації взаємодії між органами державної влади і громадські- стю, які в сучасних умовах відіграють визначальну роль у цьому процесі. На прикладі інформаційних кампаній щодо європейської інтеграції в Україні показано вагомість впливу засобів масової інформації на формування та визначення зовнішньополітичних орієнтирів нашої держави, які визначать громадську думку щодо інтеграційних процесів, зокрема інтеграції до Європейського Со- юзу. Приєднання до ЄС є стратегічною метою України, найкра- щим способом реалізації національних інтересів, побудови еконо- мічно розвинутої і демократичної держави, зміцнення позицій у світовій системі міжнародних відносин.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/22421
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ЕКОНОМІЧНІ ПЕРЕВАГИ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄС ТА.pdf346.02 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.