Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/225
Title: Результати впровадження моделі надання послуг консультування та тестування на ВІЛ трудовим мігрантам з використанням швидких тестів
Authors: Миронюк, Іван Святославович
Keywords: ВІЛ-інфекція/СНІД, трудові мігранти, консультування і тестування, модель
Issue Date: 2014
Publisher: Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДВНЗ "УжНУ"
Citation: Миронюк І.С. Результати впровадження моделі надання послуг консультування та тестування на ВІЛ трудовим мігрантам з використанням швидких тестів/ І.С. Миронюк // Тези доповідей 68-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу УжНУ. Інститут післядипломної освіти та до університетської підготовки. – Ужгород, 2014. – С.23.
Abstract: Представлено результати пілотного проекту надання послуг КіТ на ВІЛ з використанням ШТ трудовим мігрантам через лікарів кабінетів «Довіра» та дерматовенерологічних кабінетів у 7 районах регіону. Оцінка результатів роботи проекту проводилася за показниками охоплення представників цільової групи і ефективності тестування з метою виявлення нових випадків інфікування на основі аналізу звітної документації виконавців проекту.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/225
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’яItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.