Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/24533
Title: Залежність асимптотики нормування S- стану хвильової функції від радіуса дейтрона
Authors: Жаба, В.І.
Keywords: асимптотика, S- стан, хвильова функція, радіус дейтрона, дейтрон
Issue Date: 2019
Citation: В.І. Жаба. Залежність асимптотики нормування S- стану хвильової функції від радіуса дейтрона // Матеріали та програма науково-технічної конференції «Фізика, електроніка, електротехніка». – Суми. – 23-26 квітня 2019. – С. 31-32.
Abstract: Описано залежність асимптотики нормування S- стану хвильової функції від радіуса дейтрона. Див. в приєднаному файлі.
Type: Text
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/24533
Appears in Collections:Наукові публікації відділення фізики ядра та елементарних частинок

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
FEE2019.pdf340.94 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.