Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/24700
Название: Поширеність і структура зубощелепних аномалій у дітей початкових класів м. Ужгорода.
Авторы: Мельник, Володимир Семенович
Горзов, Людмила Федорівна
Ключевые слова: діти, прикус, зубощелепні аномалії, положення зубів
Дата публикации: 2019
Издательство: Український стоматологічний альманах.
Библиографическое описание: Мельник В.С., Горзов Л.Ф. Поширеність і структура зубощелепних аномалій у дітей початкових класів м. Ужгорода. Український стоматологічний альманах. 2019. - № 2.- С.29-33.
Краткий осмотр (реферат): Погіршення умов організації і проведення санації порожнини рота в дітей із тимчасовим прикусом призводить до розвитку ускладнень у формуванні змінного і згодом постійного прикусу, які зрештою викликають збільшення кількості аномалій зубощелепної системи. У статті наведено дані про поширеність і структуру зубощелепних аномалій у дітей початкових класів м. Ужгорода. Результати отриманих даних свідчать про те, що найчастіше трапляються глибокий прикус (30,72±6,44 % у 7 років), дистальний прикус (48,73±4,36 % у 8 років) і аномалії положення зубів (23,75±5,32 % у 9 років). Деякі види аномалій відсутні або мають низьку частоту поширеності в ранньому шкільному віці, посту- пово набуваючи масовішого характеру (перехресний, відкритий, мезіальний прикус) у дітей старших класів. Отримані дані свідчать про нагальну потребу впровадження програм, спрямованих на раннє виявлення і лікування вищевказаної патології.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/24700
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри дитячої стоматології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
document.pdf332 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.