Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/25783
Title: Спосіб лікування виразкової хвороби дванадцятипалої кишки та хронічного гастродуоденіту
Authors: Лазорик, Михайло Іванович
Завадяк, Михайло Іванович
Keywords: хвороби, спосіб, гастродуоденіту, виразкової, дванадцятипалої, кишки, хронічного, лікування
Issue Date: 15-Oct-2001
Citation: Спосіб лікування виразкової хвороби дванадцятипалої кишки та хронічного гастродуоденіту, який включає медикаментозні засоби, дієтотерапію, фізіотерапію і підшкірне введення анатоксину стафілококового адсорбованого, який відрізняється тим, що додатково проводять санацію вогнищ хронічної інфекції, а анатоксин стафілококовий адсорбований вводять послідовно в залежності від індивідуальної реакції хворого на попереднє введення препарату та групи крові пацієнта і всім хворим з Rh (-) та з А (II) і АВ (ІV) групами крові препарат вводять перший раз в обидва стегна по 0,25 мл, а другий раз при нормальній реакції через 7 днів після першої ін'єкції по 0,5 мл в обидва плеча та третій раз через 7 днів в підлопаткові ділянки по 1,0 мл, після чого через 7-8 місяців проводять реімунізацію 0,5 мл препарату в одну підлопаткову ділянку, а хворим з 0 (І) та В(ІІІ) групами крові імунізацію проводять лише двічі введенням 0,5 та 1,0 мл препарату, а реімунізацію проводять через 7 - 8 місяців. 2. Спосіб по п. 1, який відрізняється тим, що при виявленні надмірних проявів індивідуальної реакції хворого на попереднє введення анатоксину стафілококового адсорбованого препарат вводять повторно через 10 - 14 днів, при цьому дозу препарату збільшують на 50% від попередньої.
Series/Report no.: Патент; № 42500
Abstract: астроентерологі і мож бут використани дл лікуванн виразково хвороб дванадцятипало кишк т хронічног гастродуоденіту.
Description: Код посилання <a href="http://uapatents.com/3-42500-sposib-likuvannya-virazkovo-khvorobi-dvanadcyatipalo-kishki-ta-khronichnogo-gastroduodenitu.html" target="_blank" rel="follow" title=
Type: Text
Publication type: Патент
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/25783
Appears in Collections:Патенти кафедри факультетської терапіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.